A DEKRA Vizsgálólaboratórium zöld út a sikerhez!

Vizsgálólaboratóriumunk vegyész- vagy környezetmérnöki végzettséggel rendelkező munkatársat keres.

A jelentkező főbb feladatai

  •      Részvétel helyszíni emisszióvizsgálatok elvégzésében
  •      Részvétel munkahelyi levegőszennyezettség-vizsgálatok mintavételezésében, a minták elemzésének bonyolításában
  •      Részvétel a mérésekről szóló jegyzőkönyvek elkészítésében
  •      Részvétel a laboratórium akkreditált státuszából eredő feladatainak ellátásában
  •      Kapcsolattartás az ügyfelekkel (feladatok felmérése, helyszíni bejárás)

Amit kérünk:

  •      Vegyészmérnöki vagy környezetmérnöki végzettség
  •      Munkahelyi levegő mintavételezésében és/vagy emissziómérés-ben szerzett tapasztalat
  •      Angol vagy német nyelvtudás (előny, de nem elvárás)
  •      Word és Excel felhasználói szintű ismerete
  •      Jó kommunikációs képesség, jó fellépés
  •      Szakmai elhivatottság
  •      „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  •      Versenyképes bérezés
  •      Szakmai fejlődés lehetősége
  •      TIC (testing, inspection, certification) szegmentumban Magyarország piacvezető vállalata

Egyéb információk:

  •      Cég magyarországi központja Budapesten,
  •      Mérések a megrendeléstől függően az ország különböző területein

Koppány Balázs (üzletágvezető)
Telefon:         +36 30 430 1885 / +36 1 487 1091

Többet szeretne megtudni szolgáltatásunkról?

(vezetéknév, keresztnév)
(út, utca, tér...stb.)
A megadott elérhetőségeken kollegánk hamarosan felkeresi Önt!
Referenciák